Carolien De Coninck
Be-You-Unique Coaching
Loopbaancoach
Waarbeek 53
1730 Asse
Introductie
Ik ben Carolien, jouw partner op weg naar een leven vol energie, voldoening en succes! Als toegewijde loopbaancoach onder mandaat van 'Diaspoor Werk Met Zin' én ervaren stress- en burn-outcoach, bied ik een unieke combinatie van begeleiding om je te helpen op zowel professioneel als persoonlijk vlak.
De thema’s binnen loopbaanbegeleiding kunnen enorm uiteenlopen: herontdekken wat je graag doet en wat je motiveert, meer toekomstopties vinden en verkennen, obstakels tackelen (bvb conflict, onzekerheid, stress, …), vooruitzichten voor jezelf creëren, een betere werk-privé balans bekomen, groei en uitdaging vinden, beter omgaan met je tijd, … Het is steeds een individueel proces in functie van jouw doelen, waarin jij centraal staat.
We werken met een combinatie van coaching gesprekken en een rijk gamma aan methodieken die je meekrijgt om thuis op eigen ritme in te vullen. Op deze manier kunnen we op korte tijd zeer veel in kaart brengen. Je inzichten bundel je in een persoonlijk Loopbaanfacettenboekje. Je kan dat zien als een soort persoonlijk professioneel paspoort over hoe je in het werkend leven staat.
Als stress- en burn-outcoach bied ik een veilige haven en deskundige begeleiding voor degenen die worstelen met overweldigende stress, uitputting en burn-out. Samen zullen we strategieën ontwikkelen om stress te verminderen, veerkracht op te bouwen en jouw welzijn te herstellen, zodat je weer volop van het leven kunt genieten.
Of je nu op zoek bent naar carrièreverandering, worstelt met stress op het werk, school of privé, of behoefte hebt aan ondersteuning bij het herstellen van een burn-out, ik sta klaar om je te helpen. Laten we samen jouw pad naar welzijn en succes uitstippelen en elke uitdaging omzetten in een kans voor groei.
Ben je klaar om een leven te creëren dat sprankelt van energie, vervulling en geluk?
Coachingsvormen
Ondersteuning bij
Praktische informatie
Leeftijdsgroep
Jong volwassenen Volwassenen Leidinggevenden Mannen VrouwenBereikbaarheid
Met parking Vlot bereikbaar met de auto Toegankelijkheid voor rolstoelgebruikers Bereikbaar met openbaar vervoer Dicht bij bushalte Dicht bij trein stationCoachingslocatie
Coaching aan huis Coaching in de buitenlucht Coachingspraktijk Coaching via video call (Skype, Zoom e.a.)Consulttype
Individuele coaching Begeleiding in een bedrijf of verenigingTalen
Nederlands FransBetaling met loopbaancheques
Betalen via Loopbaancheques mogelijkWerkmomenten
Op afspraak
Wachtlijst
Neen
Prijs voor een consult
Op te vragen
Duur van de sessie
60-120 minuten
Opleiding
NHA - Stress en Burn-out Coach
Diaspoor 'Werk Met Zin' - Certificaat Loopbaanbegeleiding
Neem contact op met Carolien
Waarbeek 53
1730 Asse
Vlaams-Brabant
Toon telefoonnummer Routebeschrijving



