Cynthia Janssens
Sinjan Solutions
Coach
Burgstraat 6, bus A
2440 Geel
Introductie
Welkom op mijn coaching pagina
Mijn naam is Cynthia, op deze wereld gekomen in 1973. Ik heb een aantal woorden verzameld die je een beeld kunnen geven van wie ik ben en hoe ik in de wereld sta: creatieve duizendpoot, bezige bij, vertrouweling, authentiek, momentgenieter, doorzetter, leergierig, ontwikkelgericht, zinzoeker, optimist, aansteker, hartelijk, gezelligheidsmens, groeimotor, dierenliefhebber, dochter, zus, tante, meter, verzorger van mijn kattin Tijger, vriendin, collega, en zoveel meer.
Ik ben van mening dat ieder een eigen pad heeft om te bewandelen. Daarom ben ik nieuwsgierig naar jouw verhaal, naar wat je drijft, wat je kwaliteiten zijn, wie je bent, wat je wil, waar je blij van wordt, in welke omgeving je straalt, welke job bij jou past en naar waar je het verder nog over wil hebben.
Door mijn jarenlange ervaring in Human Resources en Change Management, alsook in individuele en team coaching en het faciliteren van Insights Discovery workshops, kan ik een waardevolle partner voor jou zijn in je herontdekking.
Jouw keuzes bepalen mee het plezier en de voldoening die je kunt beleven in je werk en in je dagelijks leven. Laten we daarom samen ontdekken welke keuzes jij wil maken en hoe je kunt stralen als je authentieke zelf.
Praktisch: De (loopbaan)coaching gaat door in mijn praktijk te Geel, of via een online platform. Wat je zelf verkiest.
Er bevindt zich een bushalte op 5' wandelen, en van het treinstation in Geel is het een 15' wandelen.
In mijn straat kan je tevens gratis parkeren.
PS 1 Indien je voor loopbaan begeleiding/coaching kiest, kan je betalen met loopbaancheques én ontvang je een gratis persoonlijk werk gerelateerd kleurenprofiel. Voor het gebruik van loopbaancheques moet je actief zijn op de arbeidsmarkt (ziekteverlof telt ook mee).
PS 2 Indien je een coaching traject wil opstarten dat ook een loopbaanvraag omvat, is het mogelijk om de eerste 7u te betalen met loopbaancheques én op die manier ook het gratis profiel te ontvangen.
Coachingsvormen
Ondersteuning bij
Praktische informatie
Leeftijdsgroep
Volwassenen Jong volwassenen Leidinggevenden BedrijvenBereikbaarheid
Vlot bereikbaar met de auto Toegankelijkheid voor rolstoelgebruikers Dicht bij trein station Bereikbaar met openbaar vervoer Dicht bij bushalteCoachingslocatie
Coaching over het internet Coaching in de buitenlucht Groepsbegeleiding in het bedrijf of vereniging Coaching via video call (Skype, Zoom e.a.) CoachingspraktijkConsulttype
Individuele coaching Groepscoaching Begeleiding in een bedrijf of verenigingTalen
Nederlands EngelsBetaling met loopbaancheques
Betalen via Loopbaancheques mogelijkWerkmomenten
Overdag en 's avonds, op afspraak, bel 0477/190706
Wachtlijst
geen
Prijs voor een consult
Particulieren: traject aan €125/u en/of met loopbaancheques (zie praktijkinfo)
Bedrijven: traject aan €250/u excl BTW + prijs op maat
Duur van de sessie
60'-90'- samen te bespreken
Opleiding
Diploma Bachelor in de Gezinswetenschappen
Bijkomende opleidingen/certificaten:
• Human Design (LYD, RaveABC's)
• Internationale coaching certificatie (ICF) - (2025)
• 7 habits of highly effective people – Franklin Covey Instituut (2020)
• Gecertificeerd Change Manager - ADKAR – Prosci (2019)
• Conflict bemiddeling + specialisatie sociale conflictbemiddeling (2018-2019)
• Organisatiecoach (2018) & Bedrijfscoach (2019)
• Inleiding tot NLP (2018)
• Gecertificeerd Insights Practitioner (2017)
• Psych-K (2015)
• Teamcoach – Willy Vandamme (2014)
• Ontwikkelingsgericht Coachen – Vorkmodel (2014)
• Loopbaanprofessional & coach (2013)
Leeftijd
52 jaar
Beroepsvereniging
Insights Discovery
Prosci
ICF International Coaching Federation (2025)
Neem contact op met Cynthia
Burgstraat 6, bus A
2440 Geel
Antwerpen
Toon telefoonnummerhttps://www.sinjan-solutions.be
Routebeschrijving



