Hilde Van Schuerbeek
Auti-Be
Auticoach
Jef Scherensstraat 1A, 2de locatie: Kampenhout
3012 Wilsele
Introductie
Mijn persoonlijke zoektocht naar gezondheid en welzijn, samen met de voortdurende inspanning om de juiste ondersteuning te vinden voor mijn inmiddels volwassen, neurodivergente kinderen, ouders en partner, hebben me geïnspireerd om Auti-Be op te richten.
Mijn doel is om mijn ervaringen en kennis te gebruiken om anderen te helpen en te begeleiden bij het vinden van de rust, balans, zelfvertrouwen en vitaliteit die ze verdienen.
Wat me het meest raakt, is het onbegrip en de onmacht die ik voel wanneer iemand niet naar waarde wordt geschat, niet wordt begrepen, gezien, of zelfs wordt buitengesloten. Deze pijn motiveert me dagelijks om een verschil te maken, niet alleen voor mijn eigen gezin, maar ook voor anderen, voor zowel mens als dier.
Ik groeide op met mensen met autisme en ADHD, zonder als kind te begrijpen wat dit precies inhield. Pas later, toen ik trouwde met een man met autisme en moeder werd van twee prachtige kinderen—de een met autisme en de ander met ADHD—begon ik te begrijpen wat deze labels werkelijk betekenen, zowel voor de persoon zelf als voor hun directe omgeving.
Dit inzicht leidde ertoe dat ik een opleiding Autisme Coaching volgde en later succesvol een Postgraduaat in Autisme afrondde aan de Artevelde Hogeschool in Gent. Mijn Master in Gezondheidspromotie en training als Holistisch Gezondheidscoach ontstonden uit een persoonlijke strijd tegen astma en allergieën en mijn verlangen naar meer tevredenheid en innerlijke rust. Vastberaden om mezelf te genezen, slaagde ik uiteindelijk in deze missie.
Daarnaast behaalde ik een Bachelor in Health Services en een Bachelor in Social Services. Ik volgde diverse trainingen in autisme, gezondheidseducatie, gezondheidspromotie, verbindende communicatie, ontwikkelingstrauma, creatieve- en speltherapie, asinotherapie en een training in "equine-assisted psychotherapy" .
Ik geloof sterk in de kracht van de natuur en de dieren om ons heen. Ze ondersteunen ons op een diepgaande manier, zowel mentaal als fysiek. Ze bieden rust, inspiratie en de verbinding die we vaak nodig hebben om in balans te blijven.
Wat mijn geest tot rust brengt, is het tekenen van dieren met pastelpotloden en wandelen in de natuur.
Coachingsvormen
Ondersteuning bij
Praktische informatie
Leeftijdsgroep
Kinderen Jong volwassenen Mama's Papa's Ouders Koppels Vrouwen Mannen Volwassenen Jongeren Ouderen GezinnenBereikbaarheid
Met parking Vlot bereikbaar met de auto Dicht bij bushalteCoachingslocatie
Coaching in de buitenlucht Coaching via video call (Skype, Zoom e.a.) Coachingspraktijk Coaching aan huisConsulttype
Groepscoaching Gezinscoaching Gezinsbegeleiding Begeleiding in een bedrijf of vereniging Individuele coachingTalen
Nederlands EngelsWerkmomenten
Op afspraak
Wachtlijst
Momenteel nog geen wachtlijst
Prijs voor een consult
65 euro/uur of 75/uur met asinotherapie
Duur van de sessie
60 minuten.
Opleiding
- Postgraduaat Autisme - Artevelde Hogeschool Gent - België - september 2023 - juni 2024
- Opleiding Coaching bij Autisme - Civas opleidingen - Nederland, 2023
- Animal Assisted Psychotherapy: Feline and Canine Companionship in Treatment, Zur Institute, US, 2018
- Equine-Assisted Psychotherapy: Straight Talk from the Horse's Mouth, Zur Institute, US, 2016
- Equine-Assisted Psychotherapy: Special Applications, Zur Institute, US, 2015
- Certificate of Integrative Nutrition Coach / Holistic Health – Institute for Integrative Nutrition - New York, US, 2013
- Master Degree in Community Health Administration and Wellness Promotion – California College for Health Sciences/Independence University - US, 2005
- Bachelor Degree in Health Services - The Open University - UK, 2000
- Certificate in Health Promotion - The Open University - UK,1999
- Bachelor Degree in Social Services – Hoger Instituut voor Readaptatie Wetenschappen - België, 1988
- Verbindende communicatie
- Asinotherapie
- Ontwikkelingstrauma
- Meditatief Tekenen
- Veganistische en vegetarische voeding
Neem contact op met Hilde
Jef Scherensstraat 1A, 2de locatie: Kampenhout
3012 Wilsele
Vlaams-Brabant
Toon telefoonnummerhttps://www.facebook.com/profile.php?id=61564024037013
Routebeschrijving



