Sabine Burggraeve
Lifesense
Coach
Maalderstraat 31
2290 Vorselaar
Introductie
Voel je je geregeld overspannen en overprikkeld? Hou je van stilte en rust maar word je nu standaard door je omgeving leeggezogen? Voel je je vaak anders dan anderen en onbegrepen? Ben je gevoelig voor geuren en harde geluiden? Is eerlijkheid en rechtvaardigheid voor jou van het allergrootste belang? Voel je je snel emotioneel?
Ik geef jou handvaten naar bewustwording van jouw eigen persoonlijkheid. Hierdoor leer je ook de interactie met de mensen rondom jou beter begrijpen, waardoor je meer rust zal ervaren in zowel jouw persoonlijke als professionele relaties.
Misschien ben je wel Hoogsensitief (zoals 20% van de bevolking) en kan ik je met mijn jarenlange ervaring helpen dit als kracht te gebruiken ipv er je hele leven last van te hebben?Ik geef jou handvaten om bewuster om te gaan met jouw hoogsensitiviteit en zo in je kracht te staan. Zo kan je de positieve kant van hoogsensitiviteit ervaren!
Ik ben Professioneel Gecertificeerd Enneagramcoach, ik werk ook rond Hoogsensitiviteit en Verbindende Communicatie (NVC), Koolhydraatarme voeding.
Reactie individuele coaching:
“Dankjewel Sabine om me op een spontane, maar directe manier bewust te maken van wie ik ben! Eindelijk voel ik me na al die jaren in staat om mezelf beter te begrijpen en te aanvaarden. Na onze gesprekken herken ik sneller mijn valkuilen en ben ik beter in staat om deze bewust te vermijden. Zowel in mijn relatie als professioneel heeft deze zelfkennis me intussen al veel bijgebracht. Hiervoor ben ik je erg dankbaar…”
Coachingsvormen
Ondersteuning bij
Praktische informatie
Leeftijdsgroep
Vrouwen Volwassenen Koppels Leidinggevenden Ouders Papa's Samengestelde gezinnen Mama's Mannen Jong volwassenenBereikbaarheid
Met parking Vlot bereikbaar met de autoCoachingslocatie
Coachingspraktijk Coaching via video call (Skype, Zoom e.a.) Coaching in de buitenlucht Coaching over het internetConsulttype
Individuele coaching RelatiecoachingTalen
NederlandsWerkmomenten
op afspraak
Wachtlijst
neen
Prijs voor een consult
60€/uur
Duur van de sessie
in afspraak met de client
Opleiding
Gecertificeerd Enneagramcoach
Hoogsensitiviteit
Verbindende Communicatie/Geweldloze Communicatie
Leeftijd
50 jaar